Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення – тема досить цікава, але окрім того і вельми важлива. В майбутньому велика кількість розділів математики якщо не базуються на множенні, то принаймні використовують його, як чи не головний інструмент для знаходження величин та чисел. Тому дуже важливо, щоб принаймні невеликі числа дитина навчилась множити як можна швидше. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься швидко перемножувати приклади, де один з множників – це число «2». На кожному етапі вправи перед учнем на екрані міститься такий приклад. Дитина множить, а результат вводить до порожньої клітинки, яка знаходиться після знаку рівності. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап вправи, де треба повторити дію множення на два, але другий множник буде виражений іншим числом. Мета цієї вправи полягає у тому, щоб натренувати дитину множити як можна швидше і, звісно, правильно. Навіть якщо учень помилиться, то все рівно продовжить виконання вправи, просто спочатку побачить на екрані правильний варіант. Таким чином учень зможе проаналізувати свою помилку, прийти до висновків щодо того, як її не повторити в майбутньому і застосувати цей досвід на наступному етапі. Таким чином, навіть поразка тут може принести користь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.9
Швидке множення на 2
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися