Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дорослим іноді буває важко поставити себе на місце дітей і проявити терпіння, коли йде мова про вивчення нового матеріалу. Деякі дії доросла людина виконує автоматично, тоді як учню доводиться розмірковувати над кожним кроком, пригадувати та планувати кожен етап. Це справедливо і стосовно множення. Щоб і дитина навчилась виконувати цю дію дійсно швидко необхідно головне – практика. Ця вправа не має ні сюжету, ні інших складників, які зазвичай трохи ускладнюють, але й урізноманітнюють завдання з математики. Тільки приклади, за допомогою яких учень отримає необхідний досвід та практику у множенні на три. На кожному етапі завдання перед учнем міститься математичний вираз, де є дія множення. Неодмінно один з множників – це число «3», тоді як другий змінюється з кожним рівнем завдання. Учень має помножити трійку на інший множник і ввести добуток, тобто результат дії, у порожню клітинку, яка знаходиться після знаку рівності. Коли учень робить це, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічні завдання з іншим доданком, крім трійки. Попри відсутність сюжетної або ігрової складової вправа все ж не нудна завдяки приємному стильовому оформленню цифр, котрі зображені яскраво, мають округлі форми і загалом не викликають відторгнення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.10
Швидке множення на 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися