Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже відносно добре вміє множити, а головне – розуміє суть цієї дії, залишається тільки перетворити це вміння на стабільно працюючий навик, який учень зможе використовувати фактично не задумуючись. У цьому може допомогти тільки практика. Постійне повторення однотипних дій далеко не завжди є нудним, а окрім того практика просто необхідна, коли треба навчитись діяти рефлекторно. Це стосується і множення. У ході виконання цього завдання дитина практикуватиметься у множенні на чотири. На кожному етапі вправи перед учнем буде новий приклад, який має дві сталі риси: дія множення та те, що один із множників обовʼязково є четвіркою. Інший множник змінюється і на кожному рівні вправи представлений новою цифрою. Учень виконує дію як можна швидше і запамʼятиовує її результат, який вводить у порожню клітинку, що знаходиться після знаку рівності. Головне, звісно, робити дію множення правильно, але поступово учень почне виконувати це все швидше і швидше. Поступово учень не тільки запамʼятає всі результати множення четвірки на одноцифрові числа, а й навчиться виконувати дану дію рефлекторно. Рух між рівнями здійснюється відразу після того, як учень вводить добуток у порожню клітинку, причому незалежно від того, чи правильно учень дасть відповідь на питання рівня. Але у випадку помилки правильний варіант зʼявиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.11
Швидке множення на 4
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися