Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай для написання чисел використовуються цифри. Ці універсальні графічні символи також можуть мати різні варіанти написання, але мають одну особливість – на більшості мов світу одне й те саме число буде писатись одними й тими самими цифрами. А от якщо називати число словом, то і писатись, і звучати воно буде тільки згідно з правилами певної конкретної мови. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься перекладати зі слів-числівників на мову шиферних символів. На екрані перед учнем міститься кілька назв чисел. Всі вони виконані за допомогою слів. Біля кожного слова є пуста клітинка. Дитина має самостійно ввести туди відповідні шиферні символи. Коли учень це зробить, то перейде на новий етап завдання. Там будуть інші числівники, отже і цифри будуть іншими. Ця вправа тренує памʼять, концентрацію та аналітичні здібності, а головне – з її допомогою учень навчиться краще орієнтуватись у числах. І навіть якщо дитина допустить помилку, то все рівно пройде на новий етап. Просто спочатку побачить правильний варіант на екрані. Таким чином дитина зможе навчитись на власних помилках і перетворити їх на корисний досвід.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.3
Складаємо зі слів число до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися