Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для того, щоб зобразити на письмі великі числа, використовується просто більше цифр. Кожна наступна, яка додається до першої ліворуч, означає новий розряд: десятки, сотні, тисячі, десятки тисяч. Тож сприймати їх, в принципі, не так вже й важко. А от якщо спробувати  зобразити числа на письмі за допомогою слів, тобто спеціальних числівників, то тут можуть бути складнощі, якщо йде мова справді про великі числа. У ході виконання цього завдання дитині доведеться працювати з числівниками і цифрами, які виражають на письмі числа до тисячі. На екрані перед учнем міститься кілька таких числівників. Дитина аналізує побачене, читає числівники і запамʼятовує правила їх написання. Завдання полягає у тому, щоб написати цифрові еквіваленти кожного з них у пусті квадратики, що знаходяться по одному біля кожного слова. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап завдання, де числівники будуть інші, але також в межах першої тисячі. Це завдання тренує розуміння слів, які позначають і називають числа, а також тренує вміння більш вільно працювати з досить великими сумами. І навіть якщо дитина заплутається і допустить помилку, то все рівно пройде на новий етап, просто спочатку правильна відповідь зʼявиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.4
Складаємо зі слів число до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися