Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує чимало методів та способів надання математичної інформації, відомостей про кількості, пропорції та інші важливі величини. Один з них – так звані стовпчасті горизонтальні графіки. Вони подібні до вертикальних, але, як зрозуміло з назви, лінії, що відходять від символічного зображення предметів (які і треба підрахувати), йдуть не вертикально, а горизонтально. З прикладної точки зору між вертикальними та горизонтальними графіками нема ніякої різниці, але все впирається в комфорт: який вид графіків більш зручний для сприйняття окремою людиною, той і буде нею використовуватись. Завдяки цій вправі дитина ознайомиться з горизонтальними стовпчастими графіками. На кожному етапі вправи перед учнем на екрані буде зображення одного такого графіку. У стовпчик, один під іншим, будуть зображення предметів. Вони символічно позначають групи обʼєктів, які і треба підрахувати. Те, як далеко від нуля по горизонталі йде лінія кожного такого обʼєкта, означає їхню кількість у даній групі. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб, правильно проаналізувавши зображений графік, зрозуміти та вибрати той обʼєкт, котрий відповідає найбільшій або найменшій за кількістю групі предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Стовпчасті горизонтальні графіки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися