Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Стовпчасті вертикальні графіки – це особлива форма подання інформації про кількість предметів. Як зрозуміло з назви, вони подають інформацію про кількість предметів графічно, не тільки за допомогою цифр, а й за допомогою спеціальних позначок. Кожен обʼєкт виміру кількості представлений на такому графіку своїм вертикальним стовпчиком, котрий накладається на числове поле. Оскільки це вертикальний графік, то початок поля може бути або знизу і йти наверх, або навпаки. Початок поля позначається цифрою «нуль», і чим вище стовпчик, який символізує кількість предметів тої чи іншої групи, тим їх більше. Шлях, який проходять ці стовпчики по вертикалі, має свою градацію за одиницями, які вказані у графіку. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься правильно розуміти та працювати з такими графіками. На екрані перед учнем міститься саме такий. Є кілька груп предметів, які представлені одним обʼєктом кожного виду, від зображення якого відходить вертикальний стовпчик. Там, де він, цей стовпчик, завершується, є межа, котра означає кількість цих обʼєктів. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати ту групу предметів, кількість яких найбільша або найменша – в залежності від умов вправи. Коли учень робить свій вибір, то проходить на новий етап, де буде інший графік.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Стовпчасті вертикальні графіки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися