Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо у ході виконання минулої вправи дитина ознайомилась з тим, як багатоцифрове число розділяється на суму розрядів, то у цьому завданні учень буде це робити самостійно. Такий формат роботи остаточно закріплює навички роботи з розрядами, дає повне розуміння цієї теми та допомагає краще працювати з відносно великими числами у майбутньому. На екрані перед учнем міститься зображення трицифрового числа – нового на кожному наступному етапі вправи. Під ним є три порожні клітинки, кожна відповідає за свій розряд. Тож учень аналізує число, після чого йому залишається тільки ввести у відповідні клітинки сотні, десятки та одиниці, які входять до складу числа. Таким чином дитина ніби розділяє його на порозрядні доданки, де сам розряд позначається нулями після першої цифри. Якщо нулів два – це сотні, якщо один – десятки. Одиниці, звісно, нулів не мають. Всі квадратики підписані назвами розрядів. Коли дитина вводить дану інформацію, то проходить на наступний етап, де число буде вже інше. Кожен етап супроводжується додатковим малюнком. Він не має логічного звʼязку з числами, а слугує скоріше прикрасою, тобто інструментом візуального наповнення вправи. Це може бути ваза, квіти, тваринка – на новому етапі і малюнок новий, але обовʼязково – якісний та яскравий.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.9
Сума розрядів числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися