Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує багато різних способів зобразити числа у їхньому порядку. Деякі з них більш образні, і надаються вони для того, щоб дитині було легше запамʼятати, яке число за яким йде. У ході виконання цього завдання дитина буде знаходити числам сусідів. До кожної цифри прикріплено свого персонажа – казкову тваринку. Малюнок, який її зображує, дуже гарний та має стиль, традиційний для ілюстрацій до дитячих казок: округлі форми, гармонійні кольори, добра міміка тваринок. Отже, на екрані є ряд чисел, і поряд з кожною є своя тваринка. Над цим рядом міститься одна така пара. До неї й треба підібрати сусідів. Зробити це дитина має за допомогою своїх знань порядку чисел, адже одна з цифр у ряду є попередньою до тої, що зверху, а інша – наступною. Дитина переміщує малюнки з числами й звірятками на свої місця, після чого починається новий етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Тільки на новому рівні будуть нові числа, інші звірята. Навіть у випадку, якщо дитина дасть хибку відповідь та наплутає сусідів звірят, то все рівно пройде на новий етап. А різноманіття ілюстрацій додає ігрового елементу цій вправі та робить її виконання більш цікавим – учню хочеться побачити, які саме звірята будуть на новому етапі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Сусідні числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися