Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже зрозумів логіку процесу ділення, вже навчився виконувати цю дію з різними числами, залишається тільки закріпити отримані знання та відпрацювати вміння за допомогою суто практичної вправи, якою і є це завдання. На екрані перед учнем на кожному етапі буде зображено числовий приклад, що містить дію ділення. Дільником виступатиме будь-яке число до пʼяти. Учень демонструє отримані у школі знання з цієї теми і виконує ділення, вписуючи частку у порожню клітинку, яка знаходиться після знаку рівності. Як тільки дитина введе це число, то (у випадку, якщо відповідь правильна) почнеться наступний етап, де буде інший приклад. Якщо ж учень помилиться, то спочатку, перед продовженням завдання, буде показано правильний варіант. Дитина зможе порівняти свій помилковий варіант з правильним, після чого зуміє застосувати цей досвід з користю для себе і більше не помилиться. Кожен етап вправи супроводжується ілюстрацією, на якій зображено персонажа, або казкову тваринку. Ці герої не повʼязані з діленням за якимось сюжетом, але вони урізноманітнюють візуальний ряд вправи. Поступово, рухаючись між етапами завдання, дитина виконує ділення не тільки з меншою кількістю помилок, а й швидше, що дозволить їй більш впевнено працювати з нею в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.4
Таблиця ділення до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися