Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення на десять – дія, тренування якої має скоріше символічне значення, хоча вміння ділити на десять є дуже важливим і з практичної точки зору. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься числовий вираз, де ділене – кругле число, яке може бути і «40», і «90», тоді як дільником завжди виступає «10». Правила ділення на цю цифру надзвичайно прості: треба просто не писати нуль, залишивши першу цифру числа такою самою. Вона і буде часткою. Наприклад, якщо на десять поділити «60», то частка виглядатиме як «6». Але попри те, що практично виконати дію ділення на десять дуже легко, значення її усвідомити не так легко. Під час ділення на десять змінюється розряд початкового числа. Частка – це десята частина (тут є прямий звʼязок з темою дробів) початкового числа. Учню слід звернути на це особливу увагу. Коли дитина вводить після знаку рівності число, яке є результатом ділення на десять, то проходить на наступний етап. Там буде інше число в якості діленого, але дільником знову буде десятка. Навіть якщо дитина допустить помилку, то все рівно пройде на наступний етап завдання, просто спочатку побачить правильну відповідь, котра зʼявиться під неправильною. Це дозволить краще зрозуміти свою помилку і не допускати її більше.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.2
Таблиця ділення на 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися