Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дія множення є однією з основних та найрозповсюдженіших у математиці, якою користуються на будь-яких етапах вивчення цієї науки. Дуже важливо правильно почати вивчення даної теми, оскільки суттю перших кроків у множенні є усвідомлення суті процесу, розуміння його та перший досвід результативного використання. Ця вправа йде слідом за шкільною програмою, де учень вже вивчив множення на два, три і чотири у форматі таблиці. Це завдання закріплює отримані знання та покращує навички на практичному рівні. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад множення, елементи якого знаходяться у межах названих чисел. Завдання полягає у тому, щоб дізнатись результат цієї дії, тобто добуток. Коли учень вводить після знаку рівності число, яке є цим добутком, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати дії аналогічного характеру, але приклад буде іншим. Кількість варіантів обмежена, оскільки працювати треба лише з двійками, трійками і четвірками. Завдяки цьому учень швидко і твердо запамʼятає, який добуток дають ці множники при роботі між собою. Вправа має також приємний стиль візуального оформлення: цифри кольорові, виповнені у цікавій манері, а на кожному етапі є додатковий, хоча й не повʼязаний з множенням образ, котрий урізноманітнює завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.2
Таблиця множення на 2,3,4
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися