Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Таблиця множення є досить обʼємною, сприйняти таку інформацію за один раз важко, тому доцільно її розбивати на блоки, де множення на пʼять як окрема тема вирізняється з-помі інших. Важливий для дитини нюанс множення на пʼять у тому, що будь-яке одноцифрове число при множенні на цю цифру закінчується або на нуль, або на пʼять. Наприклад, якщо помножити чотири на пʼять, буде «20», а якщо перемножити дві пʼятірки – вже «25». Кожен добуток – це додавання множника до результату минулої дії, але у випадку з пʼятіркою це зовсім легко. Залишається тільки вивчити, що буде, якщо помножити на це число будь-яке інше з одноцифрових. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься приклад множення, де один із множників – пʼятірка. Завдання – знайти та вписати у порожню клітинку після знаку рівності добуток, тобто результат цієї дії. Коли учень виконує множення, він має згадувати таблицю, яку вивчає у школі та вдома, а також орієнтуватись на вже відомі добутки. Коли дитина вводить число, яке є результатом дії, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічне завдання, тільки другим множником буде інше число. Якщо ж дитина щось наплутає, то все рівно пройде далі, але не відразу – спочатку побачить на екрані правильний варіант відповіді. Він слугуватиме орієнтиром для виконання дій множення з пʼятіркою на наступному рівні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.3
Таблиця множення на 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися