Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого множення на числа, які більші за пʼятірку викликає у дитини ускладнення. Але насправді цей ефект скоріше психологічний. Якщо правильно розділити навантаження і дати дитині поетапно тренувати навички множення, не перенавантажуючи памʼять учня, ці дії виконуються досить легко. Справа в тому, що множення цих чисел на числа менші від пʼятірки дитина вже вивчила. Коли? Тоді, коли вивчала множення перших чисел. Але з множенням дії той самий закон, що й з додаванням: перестановка складових елементів ніяк не впливає на кінцевий результат. Це означає, що приклад, де шість треба помножити на три, тотожний зворотньому, а його дитина вже знає, вже вивчила, коли вивчала множення на три. Тож залишається тільки вивчити множення «6», «7», «8» і «9» між собою. це не надто легко, адже числа досить великі, але й не дуже складно. Ця вправа є ефективним тренажером цих навичок. На екрані перед учнем міститься зображення математичного прикладу, де один із множників представлено цієї цифрою. Учень виконує дію множення, а результат вписує у порожню клітинку після знаку рівності. Коли дитина це робить, починається наступний етап, де треба виконати дії аналогічного характеру, тільки числа у прикладі будуть іншими. У випадку помилки дитина теж рухається далі, після того, як побачить рішення виразу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.4
Таблиця множення на 6,7,8,9
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися