Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже знайомий з форматом подання інформації у вигляді таблиці. На вершині кожного стовпчика є своє число, як і на початку кожного рядка. Там, де вони пересікаються, стоїть число, яке є різницею, тобто результатом віднімання меншого від більшого. Таблиця, яку бачить дитина на кожному етапі завдання, є неповною. В ній пропущені деякі клітинки. Для того, щоб правильно їх заповнити, учень спочатку аналізує таблицю загалом, вивчає числа, які керують горизонталями і вертикалями. Після цього дитина вивчає те, як були утворені ті числа, що вказані у квадратах на перехресті рядів та стовпчиків. Після того, як учень зрозуміє спосіб заповнення таблиці, залишається тільки виконати дію віднімання між числами і заповнити пропуски. Учень самостійно вводить числа у пусті клітинки, після чого відправляється на наступний етап, де буде інша таблиця з новими числами. Важливо, що цифри завжди круглі, тобто закінчуються нулем. Це робить виконання завдання досить простим. Головне тут – просто правильно орієнтуватись у вертикалях і горизонталях. Окрім того, необхідно, аби дитина зрозуміла, де знаходяться зменшувані, а де – відʼємники, адже зменшувані завжди більші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.3
Таблиця віднімання трицифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися