Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Всі сучасні годинники, тобто прилади для вимірювання часу, діляться на два типи: аналогові, тобто ті, де є стрілки; і електронні, де вказуються звичайні цифри. У цій вправі дитина буде працювати з електронним, або цифровим годинником. Важлива відмінність у тому, що циферблат аналогового має тільки 12 годин. Це значить, що треба уточняти, про що йде мова: про, скажімо, третю годину дня чи третю годину ночі. А от електронний годинник показує всі 24 години, і сьома година вечора згідно з ним буде вже девʼятнадцятою, адже рахунок ведеться від минулої опівночі. На екрані перед дитиною міститься зображення цифрового годинника, де як години, так і хвилини вказані неповно. З обох боків між двокрапкою, що розділяє ці цифри, є по одному числу. У завданні сформульовано, який час треба виставити. Учень з-поміж цифр, що містяться під годинником, обирає ті, які на його думку підходять для цього, і переміщує в середину пристрою. Після цього учень проходить на наступний етап. Навіть якщо дитина щось наплутає, то все рівно пройде далі, але спочатку побачить правильний варіант на екрані. Таким чином дитина зможе зрозуміти та проаналізувати свою помилку, щоб наступного разу дати правильну відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.2
Цифровий годинник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися