Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча цифровий та аналоговий годинники і по-різному показують час, вони все ж є приладами, які мають одну й ту саму функцію. Відтак їхні дані можна порівняти між собою, а також перекласти. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься робити саме це. На екрані перед учнем міститься зображення аналогового годинника, який показує час. Під ним є четвірка електронних годинників, кожен з яких теж показує час, але по-різному. Серед них є один, чиї покажчики повністю відповідають тій інформації, яку надає годинники аналогового типу. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати цей годинник. Спочатку, на перших етапах завдання, дитині буде важко це робити, і вона буде кожен аналоговий годинник намагатись перекласти на «мову» цифрових, але згодом учень зрозуміє, на що треба звертати увагу перш за все, а саме – на години. Якщо на екрані цифрового годинника показано «12», значить, годинникова стрілка має бути або на цій цифрі рівно, або хилитись до цифри «1». Коли учень це зрозуміє, орієнтуватись між даними цих приладів стане значно легше. Щоб перейти з одного етапу на інший, дитина просто робить свій вибір – навіть у випадку помилки учень продовжує виконання вправи, просто спочатку побачить на екрані правильний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Відповідність годинників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися