Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Так само, як і у випадку з вертикальними графіками, керувати даними можна й у графіках горизонтальних. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме у цьому. На екрані перед учнем міститься горизонтальний стовпчастий графік, де групи предметів представлені з лівого боку – по одному обʼєкту з кожного виду. Кількість позначається не цифрами і не малюнками. Натомість від кожного зображення обʼєкта відходить горизонтальна кольорова лінія, яка закінчується на певній позначці. Ця позначка в свою чергу, відповідає тому чи іншому числу. Щоб визначити кількість предметів, необхідно подивитись, до якої позначки йде лінія, де вона зупиняється. Виконуючи це завдання, дитина навчиться самостійно корегувати дані діаграми. У завданні, яке сформульовано над нею, міститься вказівка щодо того, яким має бути число певної групи предметів. Учень бачить на діаграмі три такі групи. Він шукає ту, яку треба і встановлює відповідну лінію на числі, яке співпадає з указаним у завданні. Коли дитина це робить, то проходить на новий етап, де буде інша горизонтальна стовпчата діаграма. Навіть у випадку помилки дитина все рівно продовжує рух між етапами вправи, просто спочатку бачить на екрані правильний варіант діаграми під помилковим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Відтворення горизонтальних графіків за даними
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися