Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Доданки у прикладах з додаванням рівнозначні. Це означає, що їх можна змінити місцями, і сума не зміниться. Цим додавання відрізняється від віднімання, де зменшуване обовʼязково має бути першим і є найбільшим числом у прикладі. Знайти пропущений доданок достатньо просто. Слід лише відняти від суми, тобто числа, яке знаходиться після знаку рівності, відомий доданок. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься використовувати це правило. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією додавання. Пропущеним є один з доданків – на його місці знаходиться пуста клітинка. Але сума відома. Отже, для того щоб знайти цей доданок, учень просто віднімає від суми відомий доданок, а результат вписує у пусту клітинку. Після цього дитина проходить на наступний етап завдання, де треба зробити дії аналогічного характеру, але приклад буде вже іншим. Важливо, що на кожному етапі на учня чекатиму трицифрові числа, тобто досить великі. Всі обчислення учень має виконати самостійно. Щоб зробити вправу більш цікавою, цифри мають приємне графічне оформлення: кожна цифра у числі виконана у своєму кольорі. Також для підтримки цікавості учня у вправі присутні персонажі, які підсилюють візуальне сприйняття вправи. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Вписуємо пропущенний доданок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися