Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Маса предмета – одна з головних його фізичних характеристик. Саме маса разом з розміром є тим, що може допомогти визначити характер предмета та те, як його використати у практичному плані. При цьому визначити масу можна кількома способами. Перший, з котрим дитина вже знайома, базується на принципі порівняння. Щоб визначити фізичні характеристики обʼєкта, його треба порівняти з іншим, в тому числі і за масою. Але цей спосіб потребує завжди кількох предметів для аналізу, а окрім цього йому бракує точності. Тому у реальному житті найчастіше використовується система умовних одиниць маси – грам, кілограм, центнерів та тон. Ці одиниці виміру маси є абстрактними, тож для того, щоб користуватись ними, необхідні як аналітичне мислення, так і певне розуміння системи мір ваги. Саме розвитку та закріпленню цих знань присвячена ця вправа. Учень бачить на екрані предмет, масу якого треба виміряти за допомогою спеціальних одиниць. Учень робить це і переходить до наступного етапу вправи, де на нього чекатиме новий предмет іншої маси. Важливо, що на наступний рівень вправи учень переходить навіть якщо дасть неправильну відповідь про масу предмета на минулому рівні завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Визначаємо масу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися