Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість задачок як формату подання математичної інформації полягає у наявності певного сюжету. Історія складається з кількох елементів: в ній говорить про персонажів, описується певна ситуація, а також обовʼязково є цифри і числа, які допомагають цю ситуацію вирішити. Задачі на лічбу виконані за тією ж схемою і мають на меті допомогти дитині навчитись краще орієнтуватись у числах. На екрані перед учнем міститься ображення математичної задачки, де розповідається про лічбу від певного числа до іншого. Таким чином, хоча на екрані окрім текстової інформації зображені тільки малюнки героїв та окремі цифри, дитина уявляє числову пряму у тому вигляді ,що описано в сюжеті. Учень розуміє, які числа були згадані під час лічби. у задачці є питання, яке стосується наявності на цій частині прямої (тобто чи персонаж доходив під час підрахунку) того чи іншого числа. Учень має зрозуміти, чи входить воно, це число, у згаданий в сюжеті відрізок. Коли дитина дає відповідь на це питання, то, незалежно від того, чи ця відповідь виявилась вірною чи ні, проходить на новий етап, де буде інший сюжет, нові персонажі, а відтак і малюнки. Проте механіка виконання завдання буде тією ж, оскільки стосується саме теми лічби.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.14
Задачі на лічбу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися