Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попри те, що тема лічби здається досить легкою, вона у своїй структурі містить основу для багатьох більш складних розділів математики. Одна з них – ділення, і перший розділ цієї теми, який вивчає дитина, присвячено діленню на два. Проте поділити на два можна тільки ті числа, які є парними. Завдяки цій вправі учень закріпить своє вміння відрізняти один тип чисел від інших. На екрані перед дитиною є зображення предметного ряду. Кожен із малюнків, а їх є досить велика кількість, якісний, яскравий та вельми деталізований. І кожен підписано своєю цифрою. Всі ці числа не повʼязані між собою, але знаходяться у рамках першої тисячі. Проте їх обʼєднує одна риса: більшість з них є парними, або непарними (в залежності від етапу). Завдання, яке дитина має виконати, полягає у тому, щоб вибрати ті предмети, які підписані іншими, не такими як більшість, цифрами. Вони є у контексті даного завдання зайвими, і ці предмети треба передати персонажу, який є під малюнком з предметами. Після цього починається новий етап. Якщо на минулому більшість чисел були парними і зайвими були саме непарні, то на новому етапі все буде навпаки, тож учень вчиться краще орієнтуватись у цифрах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Зайві числа (парні/непарні)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися