Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб закріпити вміння працювати з різними числами на практиці, це завдання використовує формат додавання чисел, що відрізняються саме за розрядністю, а відтак – за кількістю цифр. На екрані на кожному етапі вправи міститься математичний приклад з дією додавання. Одне число – трицифрове, але тільки розряд сотень виражений цифрою, яка відрізняється від нуля. Аналогічно з другим доданком, який є двоцифровим числом – перша цифра може бути будь-якою, але друга залишається нулем. Нарешті третій доданок – одноцифрове число. Виконати таку дію додавання надзвичайно легко, попри те, що доданків три, і серед них є сотні. Все, що треба зробити – це записати всі цифри, що є не нулями, у одне число згідно з їхніми розрядами. Для наглядності під прикладом на кожному етапі є навіть кілька варіантів відповіді. Учень обирає той, що є сумою, тобто результатом дії додавання. Сам приклад є чимось на кшталт способу зашифрувати трицифрове число, показавши його розряди як окремі доданки. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з іншим трицифровим числом. Важливо, що згідно з форматом подачі інформації кожен рівень – це не просто приклад, а новий «код», а сума є його розшифровуванням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.8
Запис числа за сумою розрядів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися