Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

В українській мові числа використовуються у двох випадках. Перший – це назва кількості обʼєктів, другий – порядок чисел при лічбі. Відповідно і два види числівників, спеціальних слів для назви чисел, бувають двох видів: кількісні та порядкові. Якщо число записується спеціальним символом, тобто цифрою, різниці, звісно не буде видно, адже цифра пишеться однаково в обох випадках. Але числівники, навіть якщо вони називають однакове число, але належать до різних видів, докорінно відрізняються. У ході виконання цього завдання дитина навчиться розпізнавати порядковий числівник з-поміж кількісних, що зробить володіння числами більш впевненим. На екрані перед учнем міститься ряд числівників. Всі вони різні, і всі називають числа досить далекі одне від одного. Один з них – порядковий. Відрізнити його досить легко. Якщо кількісний числівник за формою, тобто граматично більше подібний до іменника, то порядковий нагадує прикметний своїм закінченням. Учень має знайти це слово та виділити його. Після цього дитина проходить на наступний етап, де зіштовхнеться з новим набором аналогічних слів. Для того, аби урізноманітнити візуальний ряд, числівники написані різним кольором, крім того, на кожному етапі вправи на екрані зображено нового персонажа, який, хоча й не повʼязаний із числівниками, але привертає увагу дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
Запис порядкових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися