Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення – не тільки важливий процес з точки зору математики як науки, а й для вирішення питань, які постають перед людьми у повсякденному житті. Це стосується різних сторін діяльності людей. У ході виконання цього завдання дитина зрозуміє, наскільки корисним є знання правил множення та вміння правильно виконувати цю дію. На екрані перед учнем міститься задачка, яка описує ситуацію, де кількість предметів можна дізнатись тільки за допомогою множення. Наприклад, відомо, що обʼєктів в одній групі більше, ніж в іншій втричі. Кількість предметів у другій групі відома. Отже, щоб дізнатись, скільки їх у першій, треба помножити це число на три. Учень читає умови задачки, звіряє її з ілюстрацією, яка додається у вправі. На кожному етапі своя задачка і своя ілюстрація. Всі вони, ці малюнки, виповнені не тільки якісно та мають свій стиль. Вони, що важливіше, дійсно передають кількість предметів, про які йдеться у сюжеті задачі. Учень може звіритись з малюнками, перелічивши обʼєкти. Під ними є кілька прикладів числових виразів з дією множення. Учень обирає той, який відповідає умовам задачки. Він вже вирішений, відповідь відома. Дитині залишається переконатись у правильності виконання множення, після чого – натиснути на цей приклад. Далі почнеться новий етап з новою задачкою і іншими прикладами в якості варіантів її вирішення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.8
Застосування множення в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися