Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння читати графіки є досить важливим як у рамках вивчення математичної науки, так і для використання у житті, адже графіки досить широко використовуються у побуті, в журналах (навіть підліткових), телебаченні та інших ЗМІ. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься не просто читати графіки та розуміти закладену в них інформацію. Учень буде порівнювати між собою два досить подібні графіки за критеріями, які прямо стосуються точності викладених в них даних. Це значить, що на графіки доведеться дивитись більш комплексно, а відтак вміння їх читати стає і більш впевненим саме завдяки такій вправі. На екрані перед учнем пара подібних графіків. Над ними міститься завдання, у якому уточнюються дані стосовно кількості предметів у групах. Учень звіряє дані у завданні з тим, що викладено у кожному з графіків, після чого обирає той, який підходить під опис повністю. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на новий етап завдання, де треба виконати аналогічне завдання, тільки графіки будуть іншими. У кожній парі нові величини, нові предмети, інший колір оформлення. Це робить вправу більш яскравою, а її виконання – цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.10
Знаходження потрібного графіка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися