Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа в ігровій формі допомагає дитині ознайомитись з основами такої важливої у повсякденному житті дії, як рахування грошей. Учень бачить на екрані зображення копійок. Це можуть бути монети номіналом в одну, пʼять або ж десять копійок. Дитина має передати монету відповідного номіналу доброму гному. Незалежно від того, чи вірну монету вибере учень (у разі помилки на екрані просто зʼявиться вірна відповідь), він перейде до наступного етапу вправи, де будуть дані вже інші копійки, але залишиться той самий гном. Присутність у завдання цього персонажа посилює ігровий елемент вправи і надає їй певного сюжету, адже саме гноми у казках зберігають скарби. Цей ігровий елемент не тільки посилює інтерес дитини до виконання цього завдання, а й певною мірою відволікає її. Тож учень має докладати більше зусиль для того, щоб зберегти концентрацію на самому процесі виконання вправи. Таким чином тренується концентрація та вміння використовувати знання арифметики на практиці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
1, 5 та 10 копійок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися