Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить дві групи, різних за формою і кольором, але близьких за розміром предметів. Наприклад, два різних види комах. Учень перераховує кількість обʼєктів у першій групі, після чого робить те саме з другою. Далі він має порівняти число предметів у кожній і вибрати, у якій з груп обʼєктів більше. Якщо вибір вірний, то дитина переходить на наступний етап: на екрані зʼявляються нові, а їхнє число у групах теж змінюється. Якщо ж дитина помиляється, то перед новим етапом бачить на екрані вірну відповідь. Учень не має для виконання цього завдання використовувати конкретні числа, але може їх використовувати під час переліку. Також дитина може порівняти кількість обʼєктів без підрахунку від першого до останнього у групі, адже предмети мають приблизно однаковий розмір, і досить легко зрозуміти, яка з груп більша. Але найліпший результат буде тоді, коли дитина спочатку спробує вгадати вірну відповідь за зовнішнім виглядом груп, потім перерахує обʼєкти у них за допомогою чисел, а вже після цього зробить свій вибір. Таким чином ця вправа розвиває уважність та вміння використовувати лічбу у повсякденному житті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Більше
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися