Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані перед учнем дві групи предметів – пончиків, які однакові між собою, але трохи відрізняються за групами. Дитина підраховує кількість намальованих пончиків у кожній групі та порівнює їх між собою. Учень має вибирати, в якій з груп менше чи більше цих малюнків. Даючи вірну відповідь, він переходить на наступний етап відразу, а якщо схибить, то спочатку побачить правильний варіант. На наступному етапі змінюється зображення пончиків, їхня кількість в обох групах та саме питання. Так, якщо на минулому етапі треба було знайти групу малюнків, в якій пончиків менше, то на новому – де їх більше. Різноманіття такого роду не тільки робить вправу більш цікавою, а й стимулює концентрацію та зосередженість дитини. На кожному етапі дитині доведеться підраховувати точне число обʼєктів для кожної групи і порівнювати їх. Тож ця вправа як тренує вміння лічити, так і допомагає засвоїти розуміння про меншу або більшу кількість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.3
Більше чи менше - рахуємо пончики
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися