Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вже здобуте та засвоєне вміння лічити предмети та порівнювати їхню кількість найкраще тренується і закріплюється під час виконання завдань, які мають велике інформаційне навантаження. На екрані учень бачить два малюнки. Кожен виконаний в стилі дитячої книги, на кожному зображені різні багато та детально ілюстровані предмети, наприклад, різні тварини. Учень має підрахувати кількість цих обʼєктів на обох малюнках і порівняти її. В залежності від завдання конкретного етапу учень має за обрати ту групу, де малюнків менше або більше. Якщо відповідь вірна, то малюнок стає іншим, як і кількість предметів на ньому. Змінюється і завдання – якщо на попередньому етапі треба було відшукати зображення, де обʼєктів менше, то на новому треба знайти картинку, де їх вже більше. Ця вправа допомагає навчитись порівнювати кількість предметів, зіставляти її та остаточно закріплює вміння лічити. За допомогою цього завдання розвивається та тренується памʼять і концентрація дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.4
Більше чи менше - рахуємо предмети
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися