Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сприйняття форми зображеного обʼєкта відбувається комплексно. Дитина аналізує та сприймає довжину, ширину  та, якщо йде мова про тривимірні зображення, глибину. Але щоб порівняти кілька предметів між собою, потрібно вміти виділити певний критерій для цього порівняння і керуватись тільки ним. Ця вправа має на меті закріпити у дитини вміння аналізувати саме довжину предметів та порівнювати їх між собою за цією характеристикою. Учень бачить на екрані два предмети, між якими він має вибрати довший або коротший. Той обʼєкт, який має більшу довжину, може бути нижчий або вужчий за інший, але у цій вправі значення має тільки довжина. Таким чином тренується увага дитини, її концентрація та вміння виділяти головне у питанні. Якщо дитина дає вірну відповідь, то зʼявляється нова картинка з іншими предметами для порівняння. Це водночас і не дає дитині знудитись, і закріплює здобуте вміння. Якщо ж була допущена помилка, то дитина все рівно переходить на наступний етап, але спершу буде показано правильний варіант відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Довгий чи короткий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися