Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить декілька предметів. Вони однакові між собою за кольором, але відрізняються як розмірами, так і формою. Мета дитини: використати як критерій для аналізу зображених предметів тільки одну ознаку – форму предметів. Особливість цього критерію в тому, що форма вгадується навіть при відсутності цільності контуру. Саме контуром позначається поле, в якому потрібно розмістити предмети певної форми. Тож дитина у ході виконання цієї вправи вчиться сприймати різні способи зображення форми предметів. Коли учень розміщує предмети, орієнтуючись тільки на форму, він закріплює вміння концентруватись на конкретній рисі зображеного предмету. А велика кількість обʼєктів є додатковим ускладненням у цьому завданні, яке стимулює вміння дитини зосереджувати свою увагу протягом досить довгого часу на одному предметі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.6
Групування за формою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися