Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Колір є тією ознакою, яка сприймається дітьми з інтересом. Але аби запамʼятати кольори і навчитись групувати предмети за цією ознакою, потрібне тренування, яким і є ця вправа. У ході її виконання учень бачить зображені на малюнку предмети. Вони мають однаковий розмір, але відрізняються за формою. Єдиним критерієм для аналізу та групування є, однак, тільки колір. Дитина за допомогою мишки має відокремити предмети один від одного, окремо помістивши обʼєкти однакового кольору. Якщо учень дасть вірну відповідь, зʼявляється новий малюнок з іншими предметами в інших кольорах. Кількість обʼєктів теж змінюється, тож дитині буде цікаво вирішувати задачку, що ускладнюється з кожним етапом. Якщо ж учень допустить помилку, то вірна відповідь зʼявиться під завданням, після чого можна буде продовжувати вправу. Ця вправа тренує не тільки сприйняття кольору і здатність дитини опрацьовувати більший обʼєм інформації, а й розвиває увагу та концентрацію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Групування за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися