Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Основою розуміння математики являється вміння рахувати. Саме з цього і потрібно починати проводити заняття з дитиною. Якщо батьки не володіють достатніми знаннями, як краще донести до малюка принцип лічби, то вони можуть використовувати вправи на нашому сайті. На електронному університеті Learning.ua можна проходити завдання, які були розроблені кваліфікованими педагогами з математики.

Створення комфортних умов для процесу навчання

Діти завжди люблять вивчати все у радісній та веселій атмосфері. Тому під час роботи з малюком можна використовувати наклейки, за допомогою яких можна перетворити лічбу до десяти в приємно проведений час. Батьки повинні мати на увазі, що саме радісна атмосфера буде сприяти швидкому засвоєнню дитиною необхідного матеріалу. За допомогою вправ на сайті та у потрібній атмосфері малеча зможе швидко засвоїти принцип лічби до десяти та бути готовою іти далі та починати вчитись рахувати до двадцяти та засвоювати десятки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Лічимо об'єкти, використовуючи наклейки до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися