Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Механіка та естетичне оформлення цієї вправи, яка має на меті закріпити дитячі навички лічби і рахунку, дозволять отриманим знанням закарбуватися в памʼяті, а навичок перетворити на дієвий практичний інструмент. На екрані учень бачить ілюстрований фон. Під фоном в якості наклейок зображені звірята. Мета вправи: наклеїти на фон у довільних місцях стільки звіряток, скільки задано за умовами вправи. Якщо дитина все робить вірно, то переходить до нового етапу, на якому їй треба вже в іншій кількості розмістити інакших звірят. Якщо ж дитина помиляється, то на наступний етап вправи теж переходить, але тільки після того, як побачить вірний варіант під хибним. Оскільки на кожному етапі змінюється кількість тварин, які треба наклеїти, а ця кількість задається у завданні цифрою, то ця вправа не тільки закріпляє знання чисел та порядок при лічбі, а ще й допомагає краще запамʼятати цифри та їхній звʼязок з кількістю зображених на екрані предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Лічимо об'єкти, використовуючи наклейки до 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися