Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На багато та яскраво ілюстрованому фоні у ході виконання цієї вправи учень має розмістити обʼєкти у вигляді тварин. Ці обʼєкти зображені як наклейки, які можна розмістити довільно у будь-якому місці на малюнку. Число таких наклейок має співпадати з числом у завданні. Коли дитина виконує цей етап, то зʼявляються нові наклейки, і їхня кількість для розміщення на фоні малюнку у завданні змінюється. Важливий нюанс: кількість у завданні описана цифрою, тож окрім закріплення навичок лічби у цікавому ігровому форматі, дитина також має змогу повторити та закріпити свої знання про цифри і їхній звʼязок з числами. Якщо дитина розміщує на малюнку вірну кількість наклейок, то на наступний етап переходить відразу. Якщо ж помиляється, то перед нових етапом вправи на екрані зʼявиться вірний варіант відповіді. Тож дитина в будь-якому випадку продовжує виконання завдання. Ця вправа остаточно закріпляє вміння дитини лічити від одного і до пʼяти. Саме така кількість наклейок може зустрічатися на етапах завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Лічимо об'єкти, використовуючи наклейки до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися