Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Багатьом дітям важко швидко навчитись відрізняти праву сторону від лівої. Щоб подолати цю перепону, потрібна регулярна практика, але важливо, аби завдання були цікавими для дитини, щоб вивчений матеріал відкладався у памʼяті. Учень бачить на екрані два предмети. Це не просто геометричні фігури, а вміло та гарно намальовані обʼєкти. Стилістика ілюстрацій наближена до дитячих книжок – помірно яскраві кольори, округлі форми. Зображені предмети завжди різні, і мета учня зводиться до того, щоб за допомогою мишки вибрати той з них, що знаходиться ліворуч, або праворуч. Коли дитина дає відповідь, зʼявляється нова пара предметів. Важливий нюанс в тому, що сторона для вибору теж чергується: на одному етапі треба виділити обʼєкт, що знаходиться справа, а на наступному (або через етап) – вже зліва. Це стимулює дитину розвивати увагу и краще засвоювати цей матеріал. Це завдання важливе, перед усім, саме для засвоєння навички орієнтації у просторі дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Ліворуч або праворуч
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися