Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Логічні вправи допомагають дитині всебічно розвиватись Вони тренуються вміння аналізувати побачене, будувати логічні звʼязки між предметами, створювати асоціативні ряди. В ході виконання цієї вправи дитина бачить на екрані групу певних предметів. Розташування, характер та послідовність цих предметів мають певну внутрішню логіку. Але ряд, в якому вони розміщені, не є повним – його потрібно або закінчити, або доповнити. Якщо дитина дає вірну відповідь, то картинка змінюється, зʼявляється новий логічний ряд, і по-іншому треба виконати його доповнення. Але у випадку помилкової відповіді учень теж продовжить виконання вправи, але не відразу – спочатку зʼявиться вірний варіант, щоб учень зрозумів та запамʼятав, де схибив, і більше не допускав таких помилок. Вправи з логічними рядами розвивають також уяву та абстрактне мислення ,а це стимулює дитину до розвитку в інших галузях.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.5
Логічні ряди
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися