Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані дві групи предметів для порівняння їхньої кількості. Дитина спочатку перераховує число обʼєктів у першій групі, а потім – у другій. Завдання полягає у тому, щоб дитина вибрала ту групу, у якій обʼєктів менше. Ці предмети мають подібний розмір, але вони відрізняються за формою та кольором. Дитина може визначити, в якій групі предметів менше без використання чисел, але має перевірити себе за допомогою лічби. Після цього учень вибирає групу, де предметів менше, і переходить на наступний етап, на якому вже зʼявляються інші обʼєкти. Навіть у випадку помилки дитина йде далі, але спочатку бачить на екрані вірну відповідь. Ця вправа вчить порівнювати кількість обʼєктів, знаходячи, де їх більше, а де – менше. Також вона допомагає навчитись використовувати правила лічби на практиці і розвиває увагу, памʼять та концентрацію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.2
Менше
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися