Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина на кожному етапі бачить на екрані дві ємкості. Мета: порівняти їх між собою та за допомогою мишки вибрати ту, обʼєм якої більший, або менший – в залежності від конкретної задачі етапу. Якщо учень впорався і дав правильну відповідь, то він переходить на наступний етап, де треба порівнювати між собою інші предмети. Якщо помилився – то вірна відповідь зʼявиться під картинкою з хибним варіантом, після чого учень теж продовжить тренування. Обʼєм є специфічною характеристикою, яка здебільшого притаманна ємкостям. Але зображені на картинці, ємкості залишаються пласкими картинками. Щоб порівняти можливий обʼєм намальованих ємкостей, дитина має використати свою уяву, абстрактне мислення та памʼять. Також дитина за допомогою цієї вправи краще розуміє сутність поняття обʼєму та те, яким предметам воно притаманне.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Містить більше чи менше
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися