Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Найкраще нова інформація запамʼятовується, якщо є можливість для її застосування на практиці. Перед дитиною на екрані кілька предметів. Вони схожі за розміром та кольором і навіть за малюнком, але різні за формою. Учень має обрати з групи предметів ті, що мають однакову форму. Таким чином дитина запамʼятовує здобуті раніше знання про виразні ознаки овалу, многокутників та інших фігур, коли у ході виконання завдання порівнює між собою обʼєкти саме за цими ознаками. Якщо учень дає правильну відповідь, то відразу переходить до наступного етапу, на якому порівнювати потрібно буде вже інші фігури. А у випадку помилки перед наступним етапом дитина побачить вірну відповідь на те питання,в якому схибила. Таке завдання не тільки розвиває памʼять, а й допомагає учню навчитись аналізувати інформацію тільки за якимось одним критерієм, в даному випадку – за формою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Однакові форми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися