Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Аби повноцінно орієнтуватися у просторі, розуміти напрямки руху, вміти визначати направлення відносно певної точки, дитина має тренувати сприйняття обʼєктів відносно один одному. Один з вимірів для цього сприйняття – верх, або низ. У ході виконання цієї вправи учень має вибрати, який з зображених на екрані предметів знаходиться зверху, а який – знизу. Обʼєкти, зображені на малюнку, представляють з себе ілюстрації, які виконані у яскравому та приємному стилі, тож дитина не знудьгується. Кожного разу даючи відповідь, учень переходить на наступний етап, на якому картинка змінюється. Тож завдяки такому різноманіттю учень зберігає концентрацію. Якщо він дає вірну відповідь, то нова картинка зʼявиться відразу, але якщо помилиться, то спершу на екрані буде зображена вірна відповідь. Після чого учень продовжить виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Під чи над?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися