Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить два предмети, різні за вагою та розмірами. Дитина має вибрати, який з предметів важчий або легший, який менший або більший – в залежності від конкретного завдання етапу вправи. Якщо дитина дає правильну відповідь, то переходить на наступний етап, на якому картинка змінюється і порівнювати потрібно вже інші предмети. У випадку помилкової відповіді - варіант зʼявиться на екрані, після чого учень продовжить тренування. Розмір та вага предмета є тими характеристиками, які часто доповнюють одна одну. Чим предмет більший, тим він важчий – ця закономірність зустрічається часто. Але дитина має звикнути, що великий предмет не завжди важчий за менший. Тому під час виконання цієї вправи учень має аналізувати не розмір зображеного предмета, а власні знання про нього. Таким чином дитина замість того, аби бездумно обирати найбільший предмет як найважчий, мусить аналізувати кожний етап вправи, що закріплює не тільки її сприйняття ваги та розміру, а й змушує запамʼятати корисні знання про побутові речі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Порівняння розміру та ваги
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися