Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має на меті розвинути та поліпшити в дитині вміння концентруватися та зосереджуватися на побаченому, а також будувати логічні послідовності. На екрані учень бачить кілька предметів, які розташовані у певній послідовності. Ця послідовність має закономірну побудову, чергування предметів відбувається за їхнім кольором. Це єдиний критерій у виборі, тож дитина має зосередитись саме на ньому. Учень бачить цю закономірність і продовжує послідовність за допомогою елементів цього ряду, які вона має на вибір. Якщо обирає правильний варіант, то переходить на наступний етап, де треба доповнювати і продовжувати вже нову послідовність інших предметів, хоча кольоровий критерій вибору варіантів залишається незмінним. Якщо дитина допускає помилку, то теж переходить на наступний етап, але після того, як побачить вірну відповідь, що зʼявиться на екрані. Ця вправа допомагає будувати логічні ряди та розвиває аналітичні здібності дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Послідовність за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися