Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить цифру. Він вже знає, що цифра є універсальним умовним знаком, який графічно передає кількість та число на письмі. Знаючи значення цифри, яка вказана на екрані, учень натискає потрібну клавішу на клавіатурі стільки разів, скільки означає цифра. Таким чином створюється зворотний асоціативний звʼязок: тепер дитина не тільки розумітиме, що певна цифра передає число, а й читаючи ці цифри зможе передавати кількість предметів. Якщо дитина натисне вірну клавішу правильну кількість разів, то на екрані зʼявиться інша цифра із вказівкою про іншу клавішу, яку знову треба буде шукати на клавіатурі. Якщо ж дитина помилиться, то наступний етап вправи теж відкриється, але тільки після того, як дитина зрозуміє свою помилку. Ця вправа поглиблює розуміння кількості та звʼязку, який існує між числами та цифрами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Рахуємо до 3 друкуючи
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися