Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина добре засвоїла лічбу до трьох, можна переходити до наступного етапу та вчити рахувати її до п’яти. Не варто думати, що у трирічному віці, дитина буде важко справлятися з завданнями. Вправи на нашому сайті зроблені таким чином, щоб сприяти ефективному навчанню під час якого буде створена дуже комфортна та спокійна атмосфера. Електронна бібліотека університету Learning.ua буде максимально сприяти тому, щоб дитина без зайвих зусиль змогла засвоїти навики лічби до п’яти.

Вивчення методики рахунку до п’яти за допомогою натискання клавіш

Вивчати лічбу до п’яти можна методом друку літер чи букв, які потрібно вводити через клавіатуру певну кількість разів. Коли дитина зрозуміє принцип, за яким потрібно рахувати до п’яти, то перед тим як переходити до наступного етапу можна потренуватися виконувати завдання з мінімальними затратами по часу. В завданні є електронний годинник за допомогою якого можна слідити за часом, за який ваша дитина буде виконувати завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Рахуємо до 5 друкуючи
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися