Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Починати ранній розвиток потрібно з лічби. вже в трирічному віці дитина може засвоїти основний принцип рахунку та успішно ознайомлюватися з арифметикою. Щоб навчити малюка лічити до десяти, можна використовувати вправи на нашому сайті. Вони спеціально розроблені для того, щоб легко та швидко навчити дитину правильно рахувати до десяти.

Вивчення методики рахунку до десяти вперед і назад

Потрібно прослідити за тим, щоб малеча вміла рахувати не тільки від одного до десяти, але й навпаки від десяти до одного. Виконуючи регулярно вправи з малюком на нашому сайті, батьки зможуть побачити результати вже після проведення декількох занять. Головне проявити терпіння та дати можливість дитині через помилки та неправильні відповіді вийти на правильність виконання завдань. Саме тому школа математики Learning.ua рекомендує уважно ставитися до емоційного стану з яким підходить дитина до виконання завдань та не чинити на неї ніякого тиску.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.9
Рахуємо вперед і назад до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися