Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На видно частину числового ряду, який має вигляд групи з кількох цифр. Це можуть бути числа від одного і до двадцяти. Але ряд не повний – деякі його елементи відсутні, але про те, які це саме елементи, вказують ті цифри, що залишились. Дитина має, орієнтуючись на зображені цифри, доповнити ряд. Якщо це зроблено вірно, то набір цифр змінюється, а якщо допущена помилка, то перед переходом на новий етап спочатку зʼявляється правильна відповідь. Так дитина вчиться на своїх помилках. Вправа важлива тим, що робить акцент на вивченні цифр як вираження чисел на письмі. У ході виконання цього завдання дитина розвиває памʼять, увагу та зосередженість. Також за допомогою цього завдання учень вчиться орієнтуватися у ряді чисел без необхідності починати перелік від одиниці, а лише за сусідніми цифрами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Рахуємо вперед і назад до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися