Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перші кроки дитини у вивченні арифметики починаються з простої лічби. Дитина повинна добре засвоїти принцип рахунку, адже він лягає в основу вивчення курсу математики, а також інших процесів, які можна зустріти у дорослому житті. Перед батьками стоїть важлива задача, навчити свою малечу правильно рахувати. А допоможуть в цьому вправи на нашому сайті, який представляє собою систему електронного навчання університету Learning.ua.

Вивчення методики рахунку до п’яти вперед та назад.

За допомогою простих, але ефективних завдань, дитина зможе швидко засвоїти принцип лічби до п’яти та впевнено використовувати його при лічбі різних предметів. Важливо звернути увагу, щоб малюк вмів рахувати не тільки вперед, але й назад. Рахуючи від п’яти до одного дитина краще засвоїть методику лічби і зможе легше засвоїти наступний етап рахунку до десяти. Чим більше батьки з дітьми присвячують часу виконанню завдань, тим краще буде результат.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Рахуємо вперед і назад до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися