Перші кроки дитини у вивченні арифметики починаються з простої лічби. Дитина повинна добре засвоїти принцип рахунку, адже він лягає в основу вивчення курсу математики, а також інших процесів, які можна зустріти у дорослому житті. Перед батьками стоїть важлива задача, навчити свою малечу правильно рахувати. А допоможуть в цьому вправи на нашому сайті, який представляє собою систему електронного навчання університету Learning.ua.
За допомогою простих, але ефективних завдань, дитина зможе швидко засвоїти принцип лічби до п’яти та впевнено використовувати його при лічбі різних предметів. Важливо звернути увагу, щоб малюк вмів рахувати не тільки вперед, але й назад. Рахуючи від п’яти до одного дитина краще засвоїть методику лічби і зможе легше засвоїти наступний етап рахунку до десяти. Чим більше батьки з дітьми присвячують часу виконанню завдань, тим краще буде результат.
Учень/учениця: лічить до 100 одиницями і десятками.
Учень/учениця: лічить вперед, починаючи з заданого числа в межах відомої послідовності (замість того, щоб почати з 1).
Учень/учениця: записує числа від 0 до 20; визначає кількість предметів у вигляді числа від 0-20 (де 0 позначає відсутність будь-яких об'єктів).
Учень/учениця: знає назви чисел у межах 10; визначає кількість елементів у групі; співвідносить її з відповідним числом; впізнає цифри, якими позначаються відповідні числа; називає числа в прямому і зворотному порядку у межах 10; лічить за правилами лічби об’єкти навколишнього світу (розташовані послідовно, по колу, хаотично); відповідає на запитання: «Скільки елементів в групі?» і «Котрим за порядком є певний елемент групи у заданому напрямку лічби?» у процесі виконання практичних вправ; визначає порядкові відношення – розташування об’єктів, чисел відносно вказаного («стоїть перед», «стоїть після», «стоїть між»; «попереду», «позаду»); порівнює групи об’єктів за кількістю у них елементів способом утворення пар.
Учень/учениця: позначає число відповідною цифрою.
Учень/учениця: знає назви чисел 1-20; називає числа від 1 до 20 в прямому і зворотному порядку від будь-якого числа до вказаного; називає попереднє і наступне число до будь-якого числа в межах 20.