Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить казкового гнома. У нього є копійки. Номінал монет може бути різним, як і їх кількість – вони варіюються в залежності від етапу вправи. Наприклад, на одному з етапів на екрані дві монети по пʼять копійок, а на наступному – вже три. При чому перша і третя мають номінал в 10 копійок, а друга – одну. Завдання дитини полягає в тому, щоб за допомогою мишки порахувати, скільки на даному етапі у гнома копійок. Для цього учень має додати цифри, що зображені на монетах і таким чином дізнатися суму грошей. Коли учень дасть відповідь стосовно того, скільки гном має грошей, починається наступний етап завдання, на якому на екрані зʼявляться вже інші монети. Незалежно від правильності відповіді дитина продовжує вправу, тож помилка їй не завадить. Це завдання не тільки допомагає розвинути таку корисну практичну навичку як рахування грошей, а й допомагає дитині зрозуміти, що цифра (на яку і варто звертати увагу перед усім при лічбі копійок), яка зображена на предметі, часто не співпадає з загальною кількістю цих предметів. Також ця вправа корисна для розвитку памʼяті та уваги дитини.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Рахуємо гроші: 1, 5 та 10 копійок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися